Esra Erol'da 3 Şubat 2023, Özlem ve Olgun boşandılar mı? - Ege Gazete
DOLAR

32,8810$% 0.2

EURO

35,2137% 0

GRAM ALTIN

2.497,93%0,35

ÇEYREK ALTIN

4.070,00%0,41

TAM ALTIN

16.204,00%0,38

BİTCOİN

2107936฿%-1.60386

Esra Erol’da 3 Şubat 2023, Özlem ve Olgun boşandılar mı?

Esra Erol'da 3 Şubat 2023 canlı yayında Özlem ve Olgun'un boşanma davası sonuçları açıklandı. Herkesin merak ettiği, Özlem ve Olgun boşandı mı? sorusunun cevabı açıklandı ve sonuç haberimizde verildi.

ATV kanalında hafta içi yayınlanan Esra Erol’da programında bugün, Türkiye’nin hayretle izlediği Özlem ve Olgun’ evlilik konusunu boşanması konusu vardı. Çocuklarını ve eşini bırakarak evden kaçan Özlem kocası Olgun’dan boşanmak istediğini söylüyordu. Boşanma davası açıldı ve bugün beklenen sonuç geldi, Özlem ve Olgun anlaşmalı olarak boşandılar.

Esra Erol’a başvuran Özlem, şiddet gördüğünü iddia ettiği eşi Olgun ile boşanmak istediğini söyledi. İlk olarak yayına telefon ile katılan Olgun bey sonrasında canlı yayına geldi. Mağdur durumundaki kadın Özlem hakkında her şey ortaya çıktı ve işler tersine döndü. Şimdiye kadar 15 kere evden kaçan Özlem’in eşine ve çevresine yaşattıkları ortaya çıktı. Olgun beyin konu hakkında yaptığı mantıklı ve ispatlı açıklamalara, telefonla yayına bağlanan Özlem’in kardeşleri de katıldı.

Esra Erol’da 3 Şubat 2023, Özlem ve Olgun

Özlem ve Olgun’un boşanma davasında karar açıklandı

Günlerdir yayına bağlanan tanıklar, Özlem’in kardeşleri ve Olgun beyin anlattıklarına göre haksız duruma düşen Özlem birçok izleyici tarafından tepki çekti. Kardeşleri bile onun hakkında çok olumsuz konuştu hatta babam onun yüzünden öldü bile dediler. Herkesi yıldıran ve şuan başka biriyle birlikte olduğunu itiraf eden Özlem eşi Olgun bey ile olan boşanma davasında bugün karar çıktı. Esra Erol canlı yayında kararı açıkladı, çift başvurdukları boşanma davasında anlaşmalı olarak boşandılar.

Esra Erol Olgun beye teklifte bulundu

Çocuklarına tek başına bakan ve babalık görevini elinden geldikçe yerine getiren Olgun bey başta Esra Erol olmak üzere izleyicinin de takdirini topladı. Programın sunucusu Esra Erol, eğer evlenmek istediğin biri olursa buraya getir, inciğini cinciğini araştıralım. Sana ve çocuklarına uygun mu?, mutlu bir hayat yaşatabilir mi? araştıralım dedi. Kendisine bu konuda yardımcı olmak istediğini söyledi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

HIZLI YORUM YAP