a

Fulya İle Umudun Olsun 14 Nisan 2022, Taşkın babasına kavuştu

Fulya İle Umudun Olsun son bölüm 14 Nisan 2022 yayınında sevindirici gelişmeler yaşandı. Babasını arayan Taşkın ilk defa babasına kavuşmuş oldu.

Fulya İle Umudun Olsun 14 Nisan 2022 son bölümde biyolojik babasını arayan Taşkın babasına kavuştu. Önceki bölümde, canlı yayına telefonla bağlanan Taşkın’ın babası geleceğine söz vermişti. Sözünü tutan babası yayına geldi ve baba oğulun ilk defa buluşması duygusal anlar yaşattı.

fulya ile umudun olsun taşkın

Taşkın, şimdiye kadar babasını hiç görmemiş. Annesi ve üvey babası ile yaşayan Taşkın, üvey babasından hep baskı ve şiddet görmüş. İddialarına göre, üvey babam ben çalışmıyorum diye bana şiddet uyguladı. Beni gecenin saat 1’inde mezarlığa götürüp sopayla dövdü, beni boğmaya kalktı. Annem de buna göz yumdu. Ben artık baskılardan yoruldum ve öz babamı bulmak istiyorum dedi. Fulya İle Umudun Olsun programına başvuran Taşkın, biyolojik babasının bulunmasını istedi.

fulya ile umudun olsun 14 nisan 2022

Anneme, ben babamı gidiyorum dedim, ona bana defol git, bir daha beni arama dedi. Oturdum hıçkıra hıçkıra ağladım. Baba ne olur beni buradan kurtar diyerek babasına seslenmişti. 13 Nisan 2022 yayınında, babası Mustafa bey canlı yayına bağlanarak ilk defa oğluna seslendi. Sıcak ve samimi konuşmaları, başta Taşkın olmak üzere izleyenleri de duygulandırdı.

umudun olsun son bölüm taşkın
fulya ile umudun olsun taşkın’ın babası

14 Nisan 2022 tarihli yayınında, ilk olarak yayına Taşkın’ın amcası İbrahim bey geldi. Gelir gelmez amcasına sımsıkı sarıldığı anlar ve mutluyum demesi içleri ısıttı.

umudun olsun son bölüm

Daha sonra babası Mustafa bey stüdyoya geldi ve baba oğul birbirlerine koşarak içtenlikle sımsıkı sarıldılar. Mustafa bey, oğlunu defalarca öperek bağrına bastı. En son 4-5 yaşında iken oğlunu gördüğünü söyleyen Mustafa bey, ikiz kardeşlerinde seni bekliyor dedi. Bundan sonra ağlama, başını dik tut ve geçmişe bir sünger çek dedi.

Youtube kanalımız EGE GAZETE TV‘YE abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

fulya ile umudun olsun son bölüm

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.