a

Künye

Künye

Adres: Zaimağa cad No: 54 Karabağlar / İzmir

Telefon: +90 0554 111 99 58

Fax: +90 0554 111 99 58

Email: info@egegazete.com.tr

Sahibi: EgeGazete.Com.Tr Haber yayıncılık

SEO: Onur Çelik

Yasal Bildirimler İçin

Onur Çelik

Mail: Allgroo1@hotmail.com

TEL NO: +90 0553 860 14 02

Reklam:

Onur Çelik +90 0553 860 14 02

 
 

SİZLERİN DÜŞÜNCELERİ BİZLER İÇİN BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR. EGE GAZETE; HER KONUDA HABERLERİ, DUYURULARI VE ETKİNLİKLERİ SİZLERE SUNMAK İÇİN ÖZVERİ İLE ÇALIŞIYOR. 

MİSYON

EGE GAZETE İÇİN TEMEL AMAÇ, DEĞER YARATAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE TOPLUMA KATKILARI İLE ÖRNEK BİR KURULUŞ OLARAK TÜRK MEDYA SEKTÖRÜNDE; ÖNCÜ KURULUŞ OLMAK VE BU KONUMUNU KORUMAKTIR. ŞİRKETİN DÜNYAYA AÇIK YÖNETİM ANLAYIŞI İLE EN YÜKSEK DEĞERLERLE DÜNYA MEDYA SEKTÖRÜNDE ÖNDE GELEN KURULUŞLAR ARASINDA YER ALMAKTIR.

VİZYON 

EGE GAZETE, HEDEFLER İÇİN KALİTEYİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSER. GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ, GELECEKTE DE GÜNCEL, DOĞRU VE TARAFSIZ HABERLERİ İLE EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİ İÇERİKLERİ DE YAYINLAYAN, GELİŞTİREN VE GÖSTERDİĞİ ÖZENLE ÖNCÜ ROLÜNÜ DEVAM ETTİRMEKTİR. TÜM YENİLİKLERİ TAKİP EDEREK BU YENİLİKLERİ FAALİYET ALANLARINA UYGULAMAK VE TOPLUMA ULAŞMASINI SAĞLAMAKTIR.

KÜNYE GİBİ TALEP EDİLEN SAYFALAR İÇİN; KURUMSAL TALEPLERDE İSE İLETİŞİM SAYFASINDAN BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ. 

REKLAM, TANITIM VE ÖZEL PROJELER GİBİ TALEPLERİNİZİ REKLAM SAYFASINDAN İLGİLİ FORMLA VEYA İLETİŞİM BİLGİLERİNİ KULLANARAK BİZE ULAŞTIRABİLİRSİNİZ.

GERİ BİLDİRİM, İLETİŞİM, DESTEK YA DA FARKLI KONULAR İÇİN İLETİŞİM SAYFASINDAN İLGİLİ DEPARTMANLARLA İLETİŞİM FORMUNU VEYA BİLGİLERİNİ KULLANARAK BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

SOYAL MEDYA

SOSYAL MEDYA ARACILIĞI İLE EN YENİ HABERLERİ, DUYURULARI VE ETKİNLİKLERİ DAHA HIZLI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.