a

Fulya İle Umudun Olsun 11 Mart Semira cinayetinde inceleme

Fulya İle Umudun Olsun 11 Mart Cuma günü yeni bölümde Semira cinayetinde yeni deliller bulundu ve savcılık inceleme başlattı. Semira Hatay’da öldürülmüş ve cesedi evlerinin yakınında bulunan kuyuda 2 sene sonra bulunmuştu. Fulya İle Umudun Olsun programında olay araştırılıyor ve gelen ihbar ile tanıkların doğrultusunda dosya araştırılıyor.

Bugün savcılık kararı ile daha önce Semira’nın cesedi bulunan kuyuda tekrar inceleme başlatıldı ve kuyunun suyu boşaltılıyor. Genel olarak varılan kanı ise, Semira’nın namus cinayetine kurban gittiği yönünde. Olayda baş şüphelilerin arasında bulunan amcasının aile meclisini toplayarak ölüm kararı verildiği ve Semira’nın öldürüldüğü düşünülüyor.

fulya ile umudun olsun semira

Bu iddialar programda yer almakta ve bazı tanıkların açıklamaları sonucunda ortaya çıkmıştır. Fulya Öztürk ve stüdyoda bulunanların özellikle merak ederek sordukları soru ise, Semira’nın amca ve yengesinin aramaya çalışmalarına neden katılmadığı. Ve olayın olduğu zamanlarda neden yeğenlerini sürekli ararken o zaman aramadıkları.

Şuan kimsenin kesin olarak zanlı durumu yoktur ve katil yada katillerin kim olduğu araştırılmaya ve deliller toplanmaya devam ediliyor.

fulya ile umudun olsun 11 mart 2022

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.